HİKAYEMİZ

Mobilya sektöründe 2000 yılından itibaren sektörün önemli markalarında ihracat yöneticiliği ve müdürlüğü yapmış olmanın getirdiği tecrübe ile DECODEPPO markasını kurduk.

11.000 m2 kapalı alanda üretimini yaptığımız yatak odaları, yemek odaları, genç odaları, tekil ürünler ve müşterilerin özel tasarımlarının yanı sıra üretici grubumuzdaki firmalardan mobilya, ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini de tedarik ederek tüm dünyaya pazarlamasını ve ihracatını yapıyoruz.

Bu sayede müşterilerimiz mobilya ve dekorasyon ile ilgili çok geniş koleksiyonlara kolayca ve uygun fiyata ulaşma imkanına sahip oluyor. Siparişleri ister parsiyel ister tam konteynır olsun  tek bir tedarikçiden profesyonel bir hizmet almanın avantajını yaşıyorlar.

Müşterilerimize siparişlerinde en hızlı ve uygun maliyetli nakliye çözümlerini sunuyoruz. İhracat evrakları uzman ekibimiz tarafından eksiksiz olarak hazırlanıyor.

Web sitemiz üzerinden üye olarak veya olmadan sipariş oluşturabiliyorsunuz. Sonrasında size proforma fatura göndererek süreci başlatıyoruz. Tüm geçmiş siparişlerinizi üye panelinizden görebiliyorsunuz.

Siparişleriniz üretim aşamasında ve yükleme öncesinde kalite kontrol süreçlerinden geçirerek hatasız yükleme yapmaya azami özen gösteriyoruz. En son yaptığımız sevkiyat kadar iyi olduğumuz bilincindeyiz. Bu sebeple tüm süreçlerde kontrol sağlıyoruz.

Hedefimiz sunduğumuz komple hizmet ile  ithalatçı müşterilerimizin kazançlarını maksimize etmek ve uzun vadeli işbirlikleri oluşturmaktır.

Sizleri Türkiye’de görmekten dolayı çok mutlu oluruz. Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere!

DECODEPPO EKİBİ

Merkez Ofis: Esentepe Mahallesi Keskin Kalem Sk.No:17 Arya Plaza K:1 D:2-A Esentepe, Şişli / İstanbul - Türkiye

Tel: +90 212 706 18 65 / Faks: +90 212 706 14 16

Mobil: +90 507 774 69 29 (whatsapp)

E-Posta: export@decodeppo.com / Web: www.decodeppo.com

Fabrika: Malkara Organize Sanayi Bölgesi, Çavuşköy - Malkara / TEKİRDAĞ

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?